تبلیغات در اینترنتclose
نکات مهم رانندگی برای خانم ها
چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 7:52 قبل از ظهر

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 44
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 37
عضویت: 16 /10 /1397


نکات مهم رانندگی برای خانم ها

من مانند برخی از مردان فکر نمی کنم که مردها همه ی کارهایی که حتی تخصص خانم ها است مانند آشپزی، خیاطی و آرایشگری را هم از زنان بهتر انجام می دهند! البته اگر در عمل این مسئله واقعیت دارد دلیل آن برمی گردد به فرصت ها و موقعیت های شغلی و کاری که مردان نسبت به زنان بیشتر دارند. به همین سادگی! از این رو اگر زنان هم موقعیت های اینچنینی داشته باشند، می توانند همانقدر موفقیت به دست آورند. دقیقاً به همین علت است که فکر می کنیم رانندگی زنان به خصوص در ایران خوب نیست. زنان تمرین کمتری در رانندگی دارند و در جامعه که اکثر رانندگان مردها هستند این مسئله باعث می شود تا اعتماد به نفس خانم ها به اندازه کافی نباشد و در موقعیت های حساس دست و پای خود را گم کنند یا از حالت معمول آهسته تر رانندگی کنند یا احتیاط بیشتری کنند. به همین دلایل کارهای غیر عادی انجام می دهند و حتی گاهی این کارها منجر به تصادف می شود.

البته وقتی رانندگی زنان خوب می شود به مراتب از مردان خبره تر می شوند؛ اما در حال حاضر بی تناسبی که بین رانندگان مرد و زن وجود دارد گرفتاری هایی به وجود می آید.
شاید بارها دیده باشید که در جاده های برون شهری یا درون شهری افرادی بسیار بد رانندگی می کننند که اگر دقت کنید یا سن بالایی دارند یا در حال صحبت با گوشی اند و یا خانم هستند!

چند وقت پیش که در حال رانندگی در یک بزرگراه بودم خانمی با یک پژو ۴۰۵ دیدم که آن قدر آهسته رانندگی می کرد که هر لحظه ممکن بود خودروهای دیگر با او برخورد کنند! در واقع این همه احتیاط می تواند نتیجه ای کاملاً معکوس داشته باشد.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

چهارشنبه 10 بهمن 1397 - 14:17
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :